/profile/6674191146/contact خدا کند تو بیایی - avijah ......... آویژه
آویژه یعنی: خاص و خالص - پاک و پاکیزه
شنبه 18 اسفند‌ماه سال 1386 ساعت 12:17 ق.ظ

 روز دیگر رفت و دلبر دیر کرد

شبی دیگر آمد ولی دلبر نیامد ، مهدی جان! آخه جانم به فدایت بیا و دیدگان ما رو به جمالت روشن کن. مهدی جان! چه ظلمی به تو کردیم که اینگونه باید فراقت رو تحمل کنیم!

ما تسلیمیم مهدی جان! تسلیم! می دونم که همون عشق به مهدی هم رو خدای تو مهدی جان بواسطه ی دعاهای تو در حق ما در ما دمیده است، می دانم!

مهدی جان! روزگار ها آمدند و رفتند ، حکومت ها آمدند و سرنگون شدند، گل های زیادی در راه اسلام پرپر شدند و عروج کردند... همه ی اینها آمدند و رفتند. با آنکه این قرن ها زود گذشت ، چه دیر می گذرند این دقیقه ها و ثانیه های بی تو زیستن.

و باز هم در اشتباه خویش افتاده ام! و فکر می کنم که تو نیستی! تو هستی. من نیستم! آقاجون! کاری کن که از این لبه ی پرتگاه نیستی به دامنه ی سرسبز هستی صعود کنیم مهدی جان! خدا می داند که اینقدری که ما ادا در آوردیم و گفتیم و داد زدیم که بیا ، مهدی جان ، همه چیز هست و هیچ چیز بدون تو طعم خوشی ندارد ، با این حال آقا! شبانه روز مراقب ما بودی که مبادا خطا کنیم ، هوامون رو داشتی ، دعامون کردی قربونت برم!

مهدی جان! ما هم دستامون رو بلند می کنیم و بر تو و امامان معصوم درود می فرستیم و مکرراً از خدا خوشنودی تو را می خواهیم! الهی! آقامون همیشه سلامت باشه و دلش از پیروانش شاد باشه! الهی تموم کسانی که بودند و رفتند که در راه شناخت امام و شناسوندنش تلاش کردند ، خدایا همه را در صف سپاهیان مهدی گرد آور. الهی صبر ما را زیاد ، عقل و علم و عمل ما را توأمان افزون فرما تا به آنچه می بینیم به درستی پی ببریم و از آنچه نمی بینیم نگوییم که نیست و یا نبوده است!!

الهی ! ما را یاری ده تا به عشق مولامون و به عشق شیعه بودن و به عشق الهی زیستن به شناخت آقامون و دینمون و دنیامون، تلاش کنیم و آنگونه که شایسته هستیم معرفت یابیم.

مهدی جان خیلی مظلومی! از وقتی که به دنیا آمدیم، نام و ذکر تو را چون مرواریدی که در صدفی پنهان است، نشونمون می دادند و سریع مخفی اش می کردند. به بی تو بودن عادت کردیم و فکر می کردیم که فقط باید انتظار بکشیم و این انتظار تمامی ندارد ، انتظاری بی سود ، و به راستی که بیهوده می اندیشیدیم. اگر هر لحظه می دانستیم که تو بر ما نگه می کنی ، هر لحظه کاری می کردیم که تو را شاد کنیم، نه آنکه فراموشت کنیم و چه شرم آور است این کلام که من می گویم ، ولی حقیقت است و نباید حقیقت به این بزرگی را فدای مصلحت دروغین خود کنم.

آقاجون! این همه درس خواندیم: ریاضی، فیزیک، تاریخ و ... خوندیم ولی به جز موارد محدودی ، از تو و درباره ی تو تحقیق و مطالعه نکردیم،

مهدی جان! دیپلم گرفتیم ، ولی هیچ واحد درسیمون درباره ی تو نبود ، نظریه ی کوانتوم خوندیم ولی دلیل غایب بودن تو را درک نکردیم...

آن همه معادلات ماتریسی چند مجهولی حل کردیم ولی یکبار نشد سال قمری که اکنون در اونیم از سال تولّدت کم کنیم و ببینیم که چند سالته آقاجون! هر سال جشن تولدت رو می گرفتیم ولی شادی می کردیم در حالی که غم فراق تو بر دلمون داغ نهاده بود. جشن تولدت رو می گرفتیم ولی نفهمیدیم که چند تا شمع باید رو کیک تولّدت بذاریم. آقاجون خیلی مظلومی! چند ساله که اسیر این قوم جاهلی! چند قرنه که حکومت ها اومدن و جنگ ها بپا کردند،به کودکان بی دفاع هم رحم نکردند، عالمان ربّانی بسیاری را مخفیانه شهید کردند که تنها گناهشون عشق ورزیدن به خاندان پیامبر و شما بود.

همه ی اینها اومدند و دیدیم که هیچ حکومتی بمانند محمدوار ، علی وار و ائمه وار زیستن و حکومت جهانی اسلام نیست. مهدی جان! درود بر شما باد به تعجیل ، بیا منتظریم.

الهی! به برکت مهدی فاطمه که گفتی اگر فاطمه نبود ما و جهانیان را نمی آفریدی ، به ما بیاموز و تربیتمان کن که اگر راه می رویم به عشق تو باشد و اگر نفس می کشیم به عشق و اذن تو باشد. ای خدا! تو خود عشق و دوست داشتن را آفریدی، پس تو خود آن را به بهترین نحو در ما زنده گردان و ما را به حال خودمان وامگذار.

 

 

http://www.clickchi.com/index.php?refer=ileya

مترجم سایت

مترجم سایت